třesky plesky :D

Po pár dnech

25. července 2010 v 13:36 | Fleur 花
lehoa-fleur.blog.cz
Uff ... no už je to lepší. Stačí si pustit nějakej veselej film nebo si přečíst knihu =) ... Když už mluvim o knihách. Už jste někdo četl tu novou ságu - Škola noci?
Jsem u první knihy s názvem Označená. Je to docela zábava. Autorka (vlastně autorky) se snaží být vtipný a občas se jim ty vtipy i povedou =D Tahle série je často srovnávaná s Twilight ... No něco společného to má =D
~
Hlavní postava je obyčejná Zoey (16), která chodí normálně do školy, pak se ale začne měnit v úpíra a přestoupí na jinou (speciání) školu, kde se o ní všichni zajímají a koukají na ní jako na exota. Ona sama si myslí, že je mutant. V nové škole se zabouchne do nejhezčího kluka-upíra na světě (a on samozřejmě do ní) a pak se otiska se svým bývalým klukem ... =D tak tady jsem skončila. Jo ještě je tam nějakej spolek slepic, který si říká Dcery temnoty a vede je blonďatá slepice. Až to dočtu dam vědět. Zati je to větší zábava než twilight =)
lehoa-fleur.blog.cz ~ Fleur 花

*Uh ...*

20. července 2010 v 23:56 | Fleur 花
Znáte ten pocit, když se dozvíte, že někdo, koho jste měli rádi ... prostě už neni?
Je to hrozné ... zřejmě teď pár dní nebudu na blogu.

Eclipse - zkouknuto

3. července 2010 v 19:49 | Fleur 花
lehoa-fleur.blog.cz
Jo tak jsem byla na Zatmění ... já tomu radši říkam Eclipse =)
Viděla jsem ho včera. ale už se mi v tom vedru nechtělo zapínat comp.
A jaký je můj názor? Mě se to líbilo ... asi nejvíc ze všech dosavadních dílů. Akorát ty akční momenty byly pro mě trochu rychlé. V NM mi ty zpomalený záběry celkem vyhovovaly a jak se Slade snažil o opak NM, tak to všechno nějak zrychlil. Každopádně mi to nevadilo tak moc jako Edwardovy kotlety :D:D všimla jsem si jich už v trailerech a doufala, že si jich ve filmu nebudu moc všímat. Nová Victoria v podání Bryce se mi nelíbila. Jasně, chudák ženská za to nemůže, ale ty její vlasy byly děsný ... vždyť to vypadalo jako Hagridovy vlasy v červeným. Kristenina paruka se mi taky nelíbila :D ... co musim pochválit byl výběr Xaviera na roli Rileyho =) ten byl geniální. Jsem taky ráda, že dali více prostoru pro Jaspera =)
I am
lehoa-fleur.blog.cz

Yay bude volno!

26. června 2010 v 17:01 | Fleur 花
lehoa-fleur.blog.cz
Pardon za neaktivitu, měli jsme zkoušky. Ale v pátek nám konečně uzavřeli známky, což je fajn ... teď už se můžu flákat "legálně" =)
Viděla jsem Toy Story 3 v 3D a musim říct, že je to naprosto geniální film.
Zlá hračka, růžový medvídek jménem Mazel, vonící po jahodách je dokonalý záporák =D a Buzz přepnutý na španělštinu je bezkonkurenční. =D Ten film prostě musíte vidět!!!
Víte, že včera to byl přesně rok od smrti MJ? Říkam si jak rychle to uteklo, ještě si pamatuju ten den, kdy jsem tu zprávu slyšela v televizi. Zároveň si ale uvědomuju celý ten rok a přijde mi to zase jako věčnost ... divné co?
Fanoušci MJ, sledujte dnes Barrandov ve 21:25
Jo a poslední věc ... jsem ještě chtěla říct, že jsem aktualizovala předchozí článek. Přeložila jsem vám to video ... chci říct, že jsem se pokusila o překlad. =D Takže tady.
Eclipse se blíží, předpokládam, že většina z vás už má lístky co? =D Já teda ne, asi si je ani nebudu rezervovat ...

Až v září ?!

12. června 2010 v 17:04 | Fleur 花
lehoa-fleur.blog.cz
Uááá! Potřebuju další díl Glee =D
Jenže čekat až do září ... no jasně prázdniny utečou jako nic, ale proč to zatraceně nemůžou natočit dřív? O prázdninách mam zrovna čas a takhle nemam na co koukat :D

Asi založim rubriku Glee =)

Víš-li, že jsi šťastný tak si zatleskej *tlesk *tlesk

20. května 2010 v 15:25 | Fleur 花
lehoa-fleur.blog.czNazdárek =) Nějak jsem to tu nechala ležet co? Od pondělka se prakticky neučíme a jak jsem se flákala, tak jsem byla líná i blogařit :D Jinak počínaje dneškem je u nás veselo, takže se vracim k blogu. Snad mi to vydží.
lehoa-fleur.blog.cz - perex

Happy birthday to me!

16. dubna 2010 v 15:43 | Fleur
lehoa-fleur.blog.cz
Dneska mam fakt dobrou náladu =D
Narozky sice neslavim už pěknou řádku let a od rodičů dárky nedostávam (od kámošů už vůbec ne) ale už mi k narozkám popřáli dva lidi =) bezva co? =D
Zatim se tu mějte já jdu ještě na výtvarku.
Aktualizace17.4: Od Leny jsem dostala Přání k narozkám =)

Díky moc =)

Dubnové dítě - Abigail Breslin

14. dubna 2010 v 8:00 | Fleur
lehoa-fleur.blog.cz
Abigail Breslin slaví čtrnáctku.
Gratulace veliká.
Pokud znáte snímek Malá Miss Sunshine, tak tam hraje hravní roli =)
Já jí viděla poprvé ve filmu Zombieland - Naprosto dokonalej film! Musíte ho vidět! =D jinak má na kontě cca 20 filmů a některé jí ještě čekají.

AVATAR NEKOPÍROVAT !!!
V článku pár jejích fotek
lehoa-fleur.blog.cz - perex

Dubnové dítě - Saoirse Ronan

12. dubna 2010 v 8:00 | Fleur
lehoa-fleur.blog.cz
Saoirse (zajímavé jméno co?) - hrála s Kierou Knightley v Pokání, ve filmu Město Ember si střihla jednu z hlavních rolí a v kinech dosud promítají její nejnovější film Pevné pouto - dneska slaví 16. narozeniny =) Zatím to vypadá na nadějnou kariéru, takže přeju hodně úspěchů =)

AVATAR NEKOPÍROVAT !!!

Dubnové dítě - Dakota Blue Richards

11. dubna 2010 v 13:48 | Fleur
lehoa-fleur.blog.cz
Dnes slaví šestnáctiny =) Takže vše nej.
Můžete jí znát z filmu Zlatý kompas nebo Kletba měsíčního údolí. Oba filmy se dostaly do kin.
Docela mě štve, že nenatáčí druhý díl Zlatého kompasu, protože Dakota mezitim docela vyrostla ... v clanku je jedna fotka z jejího nejnovějšího photoshootu
AVATAR NEKOPÍROVAT !!!
lehoa-fleur.blog.cz - perex

Jarní děti =)

3. dubna 2010 v 17:29 | Fleur
lehoa-fleur.blog.czJsem slyšela, že v dubnu (a celkově na jaře) mívá narozeniny hodně lidí (já taky =D)
Věděli jste, že dneska slaví narozky Paris Jackson? Už je jí 12 =)
A taky další hvězdy jako je Leona Lewis a Eddie Murphy.
Kolik z vás slaví v dubnu?

Mimochodem chystam další design =) už mam záhlaví, který se mi nepovedlo :D

Play

21. března 2010 v 15:05 | Fleur
lehoa-fleur.blog.cz
Oficiálně se vracim k blogu =) Přišla bych dřív, ale nebyl čas.
Chci oznámit, že se mi smazal celý seznam oblíbených stránek, takže se nedivte, že k vám nechodim :D nemůžu vás najít.

Pause

17. ledna 2010 v 16:41 | Fleur
Mam zkoušky ... musim to tu stopnout. Po zkouškách uvidim jestli mi bude blogaření chybět. Buď se vrátim hned nebo pozdějš ... ještě uvidim.
Tak zatim.
Fleur

Celui qui s´assied ne se mouille pas les pieds !

19. prosince 2009 v 10:58 | Fleur
Bezva nadpis co? :D zrovna koukam na jednu cedulku, kde je to napsaný :D ... ale s článekm to nemá nic společnýho. Chtěla jsem se zeptat jestli je možný rozjet soutěž ve čtyřech, soutěž s čokoládou jsem tady nechala dost dlouhou dobu, aby jste se mohli přihlásit, ale nevim jesli 4 je dost, abych mohla soutěž odstarovat. Takže mi prosim řekněte, jestli to má cenu, nebo jestli to mam rovnou zakopat.
Ale ještě se můžete přihlašovat =) o článek níže =)

New moon - zkouknuto =)

29. listopadu 2009 v 0:01 | Fleur
Jo ta jsem to už viděla =D ... zabila jsem tim celou sobotu. Nebudu se tu o tom dlouze rozepisovat, to si můžete přečíst u ostatních =) Jen párkrát jsem byla fakt zmatená těmi radikálnmi střihy :D

Jo a jsem ve finále (SONT) . Nepotřebuju vyhrát, popravdě už mi ta soutěž trochu leze krkem :D

EDIT: v dolním boxu (mezi stránkou a zápatím) je nový countdown k eclipse

Konečně ! (že mi to ale trvalo)

13. listopadu 2009 v 16:02 | Fleur
← Hele, koukejte co jsem našla! =D Že je to pěkný avatar :D (že jsem ho našla pochopitleně znamená, že jsem ho nevyráběla)
Jo chtěla jsem říct, že mě nějak chytla druhá vlna twilightmánie =D sice ne taková jako zezačátku, ale už mi to neni tak lhostejný jako mi to bylo před půl rokem =D A proč? Konečně jsem se dala do čtení Breeaking Dawn! Prvních pár kapitol mi sice trvalo několik týdnů, ale zbytek jsem měla během pár dnů. Líbí se mi víc část Jacob. Já nevim ... ale občas mi Bella a to její myšlení pěkně leze krkem =D to už jsem asi říkala. Dopadlo to ... no hezky přeslazeně. Relikvie skončili taky happy endem, ale zase to bylo vykompenzovaný tim, že Jo nechala vyvraždit skoro polovinu postav. V BD zemřela jen Irina a nijak se mě její smrt nedotkla =D
• Štve mě, že je BD tak vysoce návyková i když to neni žádné umělecké dílo. Nemohla jsem se kvůli tomu učit =D prostě jsem to musela dočíst i když jsem věděla přesně, jak to skončí =D
• Lidi, pardon, že tu týden ni nebylo. Chodila jsem spát ve dvě (přísaham) a s tak málo naspanými hodinami nedokážu sedět u pc.
• A kruci hlasujte v těch anketách! Leží tu týden a hlasovali jen 4 lidi! Necham tady tu starou.
_
No možná by se hodilo napsat zdroj avataru ... kdesi na stránkách livejournal.com =D

│TII │ H │ 5.kolo │

31. října 2009 v 16:22 | Fleur
- Takže This Is It bylo naprosto úžasné =D Chci na to jít znova =D Jestli se ten film dostane na net, tak vám zakazuju se na to dívat na pc! To se prostě musí vidět v kině! (Nebo někde, kde je špičkové ozvučení ze včech stran, takže domácí kino se povoluje =D).
- Dnes je Halloween ! Slavíte to? A neříkejte, že je to pitomý americký svátek, protože tenhle svátek založili Keltové.
- Jo a postoupila jsem do pátého kola SONT, kde soutěžim se Smooth Criminal tancem ... jsem vám strašně vděčná. Vim, že je to dlouhý =D Ale už soutěží jen 5 tanců ... Je na vás, jak daleko mě ncháte zajít. Každopádně hlasovat pro mě můžete ZDE

• Animaci jsem vybrala hned ze tří důvodů. Kdyby to někdo nepoznal, tak je to Michael z Thrilleru. Neni mojí výroby- můžete ji kopírovat =D

Jdu na premiéru

29. října 2009 v 9:24 | Fleur

This Is It

Ani jsem nemohla dospat =D Vstala jsem dokonce o 3 hodiny dřív =D ... Pochybuju, že bych se tu dneska ještě ukázala. Maximálně, abych se podělila o své dojmy, ale ty bych určitě nepsala sem, takže se zatim loučim.

Vaše Fleur.

Co s tim nadělam ...

27. října 2009 v 16:18 | Fleur

... lidi jsou už takoví.

Co jsem do záhlaví začala dávat animace, vidim, že to tak má spousta lidí. Před několika měsíci jsem u nikoho nic takovýho neviděla a teď znam několik (nebudu jmenovat) blogů, které mají animaci v záhlaví !!! Že by to najednou všechny napadlo? To spíše lidi odkoukali! ... No necham toho. Začalo volno a já mam naplánováno spostu vecí, které musim nebo chci udělat.
MaxiPicture - Jednoduché a pohodlné sdílení obrázků
Btw animace je z You Rock My World. Je tak známá, že se ani neví kdo je aoutorem =D
Mimochodem podruhé =D Znáte někdo Red Dwarf, IT Crowd nebo The Big Bang Theory?
Počítam, že červený trpaslík je dost populární a IT partička taky, akorát nevim, jestli znáte i TBBT.

Smooth Criminal tanec

1. října 2009 v 18:02 | Fleur
Přísahala jsem, že se už do žádný soutěže nepřihlásim ... ale zas jsem to porušila =D ... tentokrát jde o SONT (filmový tanec) kde soutěžim s tancem Smooth Criminal z filmu Moonwalker =) ... tančí kdo jiný než MJ =D. Koukala jsem, že se přihlásilo dost lidí, co znam. Lena tam má několik SB :D bude mít těžké rozhodování, pokud se nerozhodne zdržet se hlasování =D. Nic moc si od toho neslibuju, ale nic za to nedam, tak proč to nezkusit =)

Hlasovat můžete TADY pro Moonwalker (Fleur) ... díky moc všem, kteří mě podpoří.
 
 

Reklama