Červenec 2009

Reklama na evian

31. července 2009 v 17:04 | Fleur |  BLBŮSTKY
No já to tu vedu co ? :D Sama návštěvost mi klesla úplně neuvěřitelně. Ale nevadí, mam si to čim kompenzovat =D ... tohle jsem chtěla dát na druhý blog, ale tam aktualizuju častějš než tady tak to hodim sem =)
mimina tancujou na písničku Billie Jean =D původně tam hrála jiná hudba, ale někdo vyměnil píseň =D

Tu tu du tu du tu tuuuu :D

31. července 2009 v 15:58 | Fleur |  VIDEA
Ahoj lidi =) včera zas nic co ? :D no naši mi ho odvezli pryč a zapomněli mi ho dát :D
Tohle video je hezky udělaný do tý hudby =) je tam pár fakt dobrých záběrů =) třeba jak tam kluci z rezervace hážou vlasy nebo na konci jak (td nevim jestli Robert nebo jeho dabler) udělá takovoý pěkný kotoul vzad =D

Ben ...

29. července 2009 v 17:53 | Fleur |  třesky plesky :D
Moc se omlouvam, že to tu v poslední době trochu zanedbávam, zaměstnává mě něco jinýho a navíc už mě to tu moc nebaví =D ... oblíbila jsem si novou písničku. Teda normálně mam radši rychlejší a rytmický písničky, na který skáču po baráku, ale momentálně mam náladu na pomalejší. Po You Are Not Alone a You Are My life (viď eli =D) je tu Ben ... mimochodem ta píseň je stará skoro 40 let =D starý hity mam nejradši.
(píseň je od skupiny J5 a nazpíval ji tehdy 12ti letý michael)

Double pic - avatary (Kristen a Emma)

27. července 2009 v 12:21 | Fleur |  GRAFIKA
Na tyhle dvě podobné fotky jsem přišla náhodou, když jsem chtěla dělat avatary =D Dřív jsem si to nikdy neuvědomila, protože Kristen si drží vlasy a Emma klobouk ... když jsem to ořízla tak jsem vzala ten avatar s Kristen a myslela jsem si, že je to Emma :D tak takhle mi došlo, že jsou si ty dva avatary podobný =D

6.7. 2009 - 26.7. 2009

27. července 2009 v 11:05 | Fleur |  návštěvnost
Výpis návštěvnosti za poslední tři tádny ... takovou jsem měla asi v březnu =D

Diplomy

26. července 2009 v 7:00 | Fleur |  moje ocenění
Mam tu od vás 4 krásné diplomy =) První od Luny

Layout pro Terezku

25. července 2009 v 13:27 | Fleur |  GRAFIKA
Moje SB Terezka *odkaz* si přála, abych jí udělala design. Laděné do teplých barev s Ashley Greene, tak snad jsem se trefila. Doufala jsem, že to vyjde líp ... třeba ta levá část, jak sedí, je strašná ... ta fotka byla malá a nešla pořádně oříznout, aby tam nebylo vidět pozadí a zároveň aby jí tam nechyběl kus nějaké končetiny. Bohužel to vyšlo tak debilně, že tam to pozadí vidět je a navíc jí mizí i bota =D Ale což :D snaha byla. Jestli bys to chtěla tak si řekni =)
záhlaví ↓
zahlavi_pro_tes.jpg (90 KB)
náhled celý stránky
nehled.jpg (80 KB)
ještě řekni, jestli chceš ty okraje fixovat nebo rolovat (nebo jinak bych to řekla - jestli jí budou nohy jezdit i s tělem nebo zůstanou na stránce až odjede záhlaví) Pak bych musela udělat ještě drobnou úpravu.

V práci ...

25. července 2009 v 11:00 | Fleur |  třesky plesky :D
Nazdárek lidičky =)
► Pardon za včerejší absenci. Ráno jsem vyrazila do práce a vrátila jsem se domů pozdě. Byla to celkem velká nuda, až na pár maličkostí, které bych doma asi nezažila =D ... Když jsem seděla a čuměla do blba, uviděla jsem přes ulici vyvěšený velký ručníky a na jednom z nich byl Harry Potter! =D Jsem jen vyvalila oči a běžela k tomu. Když jsem přiběhla blíž, tak jsem pár metrů o HP ručníku viděla ručník s Taylorem Lautnerem :D:D:D
► zbytek raději nečtěne.

Pro cvik ...

23. července 2009 v 10:45 | Fleur |  GRAFIKA
Zdravim všechny =)

Včera jsem zjistila, že jsem s grafikou nepracovala pěkně dlouho ... naposled cca před měsícem když jsem dělala design. Včera jsem teda vytáhla pár fotek, abych zjistila jestli mi to ještě jde a koukam, že měsíc úplně stačil, abych vyšla ze cviku =D
Chtěla jsem udělat jeden design, tak doufam, že nedopadne jako tyhle avatary =D
mimochodem tohle je Prince ►
◄ a tohle Paris (sourozenci)
__________________________

Emma z filmu Ballet Shoes

22. července 2009 v 7:00 | Fleur |  ANIMACE
Od května jsem nezveřejnila žádnou animaci =D ... tuhle jsem udělala úplnou náhodou když jsem experimentovala s pár programy =D docela jsem pak čučela, co z toho vylezlo =D
Podam si každýho, u koho tuhle animaci uvidim !!!
Vlastnoručně jsem to screenovala (cca 50 obrázků)

Anketu dávam stejnou ... hlasovalo málo lidí.

Bella jako Cheeseburger =D

21. července 2009 v 7:00 | Fleur |  VIDEA
Vypadá to divně, když mluví k jídlu =D což vlastně Bella je =D

Pár písmenek navíc ...

20. července 2009 v 11:38 | Fleur |  třesky plesky :D
Nazdárek lidičkové =)
► Zase mam tak divně rozjuchanou náladu :D jestli chápete ... No k věci : Postoupila jsem do dalšího (pátýho) kola v soutěži o nej HP postavu. Soutěžim s Lenkou. Osobně to považuji za úspěch, že jsem se dostala až sem s takovou konkurencí =D no každopádně, kdo by chtěl, tak může hlasovat pro Lenku TADY (nevadilo by mi, kdybych už vypadla ;))
► Věc druhá ... trochu to tady upadá, nemyslíte ? Myslim tenhle blog. Možná je to jen muj dojem, možná je to fakt, ale prostě mi přijde, že už to neni to, co bývalo dřív =( Co začaly prázdniny to tu aktualizuju méně (člověk by čekal, že o prázdninách bude mít víc času) když už něco přidam, tak jsou to jen žvásty a žádný pořádný články ... tak si říkam, jestli ... jestli bych to tu neměla zapíchnout předčasně. Stejně k tomu jednoho dne dojde, už jsem se rozhodla. Akorát jsem nemyslela, že by to bylo o prázdninách.
╚►Mam teď ještě jeden blog, kterýmu bych se chtěla věnovat a tenhle mě trochu brzdí ... dva blogy bohužel nezvládam. Ale pořád říkam, že je to možná jen muj dojem ... že se mi ot zdá, ale prostě jsem se chtěla zeptat, jestli to tak taky vidíte ... a upřímně prosim vás.

Avatary - Kristen - NYLON photoshoot

19. července 2009 v 15:13 | Fleur |  GRAFIKA
Koukala jsem se do rubriky grafika a zjistila jsem, že moje poslední dílo bylo zveřejněný někdy v květnu =D tak jsem v pc vyhrabala několik měsíců starý avatary abych vám je sem hodila.
↓ Víc jich je v článku

Dva dny nic ...

18. července 2009 v 13:08 | Fleur |  třesky plesky :D
Moc se omlouvam za tu neaktivitu. Měla jsem fakt plnej program a navíc jsem vůbec neměla to nutkání jít na blog =D ... jo byla jsem na premiéře HP =) pořád ještě nemůžu uvěřit tomu, že už jsem to viděla. Film byl dobrej, ale mělo to pár chyb ... třeba mi přišla divná ta scéna jak Ginny zavazuje Harrymu tkaničku =D ale líbilo se mi to víc než Fénixův řád =) když byl Harry pod vlivem Felixe, tak jsem fakt nemohla =D u toho jsem se válela smíchy a totéž Ron s nápojem lásky =D to nemělo chybu =D Byla tam jedna lekací scéna při který nadskočilo celý kino =D škoda, že jsem o ní věděla (od teďka si zakazuju číct spoilery) Nechci se tady moc dlouze rozepisovat. Kdo to viděl, ví a kdo ne, tak ať se na to koukne =)

Kousek scénáře aneb [ Uhm ] =D

15. července 2009 v 7:00 | Fleur |  OSTATNÍ
Je to kousek ze scénáře k Twilight ... ke konci jak je Bella v baletním studiu. Proč to sem dávam. no protože ve filmu je to děsně dramatická a napínavá scéna a z toho scénáře mi to připadá trochu komický =D
________________________
AC: Bella, Bella! It´s okay.
CC: Son... Enough! Remember who you are.
BS: Uhm.. uh.. ummh... uhhh...
AC: Bella, it´s okay.
CC: Bella needs you.
AC: Bella... oh, God... Carlisle? The blood.
CC: Your brothers will take care of it. Start the fire with floor boards.
AC: Carlisle!

Bla bla bla, teď je tu pár keců ... a po nějaké době :
EC: Carlisle!
CC: Go.
BS: Uhm... uh... uhhh...
CC: To try to suck the venom out.
EC: You know I won´t be able to stop.
CC: Them find the will... to stop. But choose. She only has a minute left.
EC: I can´t make you go away, Bella. But I´ll make it go away.
CC: Edward, stop! The blood is clean, you´re killing her. Edward, stop! Stop! Find the will...

BS: Dead is peaceful... easy... Life is harder. (moje pozn.: víte čí oblíbený citát to je?)
___________________________________________________________
Vim, že ve filmu to moc vtipný nebylo, ale mě vždycky dostane jak tam Bella do toho napínavýho děje párkrát "řekne" uhhh :D:D:D No dobrý, tak já zas letim, dneska mam hodně práce na ... no na jiných stránkách =D Tenhle článek jsem sem jen plácla, aby to tu dneska nebylo prázdný. Tak se mějte =)
A nezapomeňte carpe diem lidi.

P.S.: Hlasujte v anketě. Včera jste to asi nějak přehlídli.

Ou !

14. července 2009 v 11:20 | Fleur |  HARRY POTTER
Jedno z dvojčat hodilo naprosto dokonalý výraz =D tipovala bych ho na GEorge
Obrázek je z googlu

Úprava seznamu SB

13. července 2009 v 7:00 | Fleur |  Pro SB
Takže ... vždycky jsem říkala, že SB si nemažu a nikdy mazat nebudu ... když už jsem si dala tu práci, abych si je přidala do seznamu, tak je z toho seznamu zas nebudu vyhazovat. To pořád platí ... přesto dneska budu trochu upravovat seznam. Jen si vás rozdělim do dvou skupin:
Skupina 1. - navštěvuju // Skupina 2. - nenavštěvuju
Už dlouho tvrdim, že nebudu obcházet SB, pokud neuvidim jejich odkaz v komentářích (nebudu se jak blbec honit za nějakým odkazem nebo si to pamatovat, abych se mohla dostat na blog, jehož majitel ke mě stejně nechodí) ale vždycky se mi povedlo tohle pravidlo porušit, protože mi těch lidí bylo líto ... ale s tim končim, protože mě to přestalo bavit. Nehodlam utrácet čas na takových blbostech jako je komentování článků ... Budu si chodit kam chci a kdy chci !
pod článkem se zapisujte (já si vás pak stejně ještě přetřídim =D) Omlouvam chbějící SB.
Seznam SB naleznete TADY (spousta z vás už pozastavila nebo ukončila - vás si automaticky přidávam do "nenavštěvuju")
-
A lidi, jestli si napíšete o spřátelení a já vám na to nekývnu, tak to znamená, že SB NEJSME !!!
Hlavně, že se pak najdu na seznamu vyhozených SB, protože jsem k nim vůbec nechodila. Nemůžete mě vyhodit ze seznamu SB, když ani nevim, že jsem tam byla! takže teď říkam, že pokud vám na to nekývnu, SB nejsme ! Jasný ?!
-
Navíc nemusíme být nutně SB, abych k vám choidla =) k Lucett jsem chodla pořád až si myslela, že jsme SB :D to samé i maja nebo Kejsinka a takových bylo víc. A třeba Black a Janiss jsou tu se mnou obě už od úplněho začátku blogu ... občas ke mě zaskočí, já občas zaskočim k nim a SB přitom nejsme =)

Princ dostal míň než Fénix

12. července 2009 v 18:16 | Fleur
Jo mimochodem ... zapomněla jsem říct, že jsem četla recenzi na Prince. teda schválně jsem si jí nepřečetla celou, jen konečný verdikt. A Princ dostal 7 hvězdiček z 10 (Fénix dostal8/10) tak jsem sama zědavá jak se to bude líbit mě ... asi už moc novýho neuvidim, když nám pořád cpali nový a nový záběry. Kdežto z Fénixe jsem zas neviděla skoro nic (hlavně asi protože jsem tehdy ještě neměla internet), takže film byl pro mě totální novinkou.

James (nebo Oliver) leze po stromě =D

12. července 2009 v 7:00 | Fleur |  HARRY POTTER
Vážně nevim kdo to je ... nepoznam to když většinu materiálu k identifikaci tvoří jeho pozadí =D ale řekla bych, že to bude spíše James =D jestli to někdo ví, ať mi to napíše
obrázek jsem měla dlouhou dobu uloženej v pc, takže nevim kde jsem to vzala ... nejspíš na googlu

Double pic (Stephenie a Joanne)

11. července 2009 v 7:00 | Fleur |  HARRY POTTER
Koukam, že od 1. června tu nebyl žádný dvojitý obrázek =)
Dneska tu máme zase spisovatelky (v minulém vedla Steph >>odkaz<<) ten minulý jsem zařadila do rubriky twilight, tak dneska do HP =)
Až dodnes jsem se vždycky ptala, kterou máte radši ... měnim otázku na: komu to sluší víc ? ... nebo taky: která vypadá lépe ? Je mi jasné, že asi se vám do toho budou plést osobní sympatie, ale zkuste se rozhodnout, jako byste je neznali.